Tel.: +48 32 445 05 71
Adres: ul. Strzelców Bytomskich 87B, 41-914 Bytom

Misją grupy Emitech Sp. z o.o. jest zaspokajanie potrzeb klienta w zakresie realizacji zadań z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii instalacyjnych, poprzez spełnienie wszelkich szczególnych wymagań i budowę zaufania do firmy.

Celem firmy Emitech Sp. z o.o. jest kompleksowa realizacja powierzonych zadań budowlanych i instalacyjnych z zachowaniem naturalnej proporcji pomiędzy najwyższą jakością usługi i optymalnym kosztem inwestycji.

Skupiając wielu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branżach instalacyjnych, tworzymy dla Państwa produkt oparty o sprawdzone rozwiązania znanych marek.

Na przestrzeni wielu lat zdobywaliśmy Wasze uznanie w branży budowlanej, przemysłowej i górniczej. Kształtując relacje pełnego zaufania i więzi z klientem, jesteśmy stale gotowi spełnić wszystkie oczekiwania.

Choć jesteśmy profesjonalistami w branży elektrycznej i sanitarnej, nasze podejście do klienta jest niezwykle przyjazne, otwarte i kontaktowe. Nigdy nie lekceważymy opinii klientów.

background image
title icon
Nasz Cel to

Inspirujące Rozwiązania

Każdy nowy projekt, każde zapytanie buduje w nas potrzebę doskonalenia.
Każdy klient rodzi w nas potrzebę nieustającego rozwoju.
Pasja, z jaką realizujemy kontrakty w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwala nam budować największą wartość – zaufanie.

signature
Michał Wrasidlo
CEO & Founder
title icon

Dlaczego my?

Terminowość 100%
Stosunek ceny do jakości 100%
Zadowolenie klienta 99%
Serwis i obsługa gwarancyjna 99%
Profesjonalizm 100%

Dział Przygotowania Produkcji dba o wszelkie aspekty rozliczania inwestycji od kalkulacji ofertowej aż do dokumentacji powykonawczej.

Wyodrębniony Dział Serwisowy sprawuje pieczę nad obsługą eksploatacyjną urządzeń i instalacji w ramach gwarancji oraz podczas opieki pogwarancyjnej.

Biuro Zarządu sprawuje kontrolę finansową inwestycji, rozliczenia z klientem, gwarancje oraz nadzoruje spełnienie wymagań kontraktowych.

Ponad 10 lat doświadczenia aby oferować coraz lepszą jakość usług.

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera, z którym przeprowadzisz bezbłędnie proces inwestycyjny, nie czekaj i umów się na spotkanie.