EMITECH - Kompleksowe instalacje w budownictwie

7 grudnia 2011Start

O nas


Emitech-75

Celem firmy Emitech Sp. z o.o. jest kompleksowa realizacja powierzonych zadań budowlanych i instalacyjnych...

 

Emitech. Budownictwo i technologie.

Emitech Sp. z o.o. to firma, która sprosta wszelkim wyzwaniom inwestorów w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji z branży budowlanej, wydobywczej, przemysłowej oraz energetycznej.

Podstawowy zakres działalności firmy Emitech ukierunkowany jest w stronę realizacji wszelkich inwestycji budowlanych, modernizacyjnych oraz remontowych z zakresu budownictwa obiektów, teleinformatyki, automatyki przemysłowej, zagospodarowania terenu, wentylacji, wizualizacji, komunikacji, oświetlenia, centralnego ogrzewania, systemów wodno-kanalizacyjnych zarówno na rynek przemysłowy,  górniczy, energetyczny oraz dla obiektów użyteczności publicznej.

Skupiamy się na realizacji zadań, w których inwestorzy mają świadomość dostępu do nowych, energooszczędnych technologii instalacyjnych, dla których wyposażenie instalacyjne obiektu oraz jego późniejsza eksploatacja jest ważna już na etapie koncepcji.

Budujemy obiekty modułowe, w których nowoczesny design, wyposażenie instalacyjne, energooszczędność i szybkie tempo realizacji są bez wątpienia kluczowymi atutami w obecnym czasie. Posiadamy dla Państwa wiele gotowych koncepcji, które można wykorzystać w procesie podejmowania decyzji inwestycyjnej.

Kadra kierownicza

Nasze cele

Celem firmy Emitech Sp. z o.o. jest kompleksowa realizacja powierzonych zadań budowlanych i instalacyjnych z troską o najwyższą jakość usług.

Specjaliści i profesjonaliści

Skupiamy wielu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branżach instalacyjnych, tworząc dla Państwa produkt oparty o sprawdzone rozwiązania znanych marek. Na przestrzeni wielu lat zdobywaliśmy Wasze uznanie w branży budowlanej, przemysłowej i górniczej. Kształtując relacje pełnego zaufania i więzi z klientem, jesteśmy stale gotowi spełnić wszystkie oczekiwania.

Misja

Nasza misja to zaspokajanie potrzeb klienta w zakresie realizacji zadań z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii instalacyjnych, poprzez spełnienie wszelkich szczególnych wymagań i budowę zaufania do firmy.

Najnowsze wiadomości

Inwestycje w trakcie realizacji

Emitech dostawcą systemu łączności bezprzewodowej MultiCom dla JSW S.A.

2019-01-15 – Firma Emitech, jako autoryzowany dystrybutor produktów PBE Group Virginia, dostarcza systemy łączności bezprzewodowej w oparciu o kabel promieniujący MultiCom dla zakładów górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.. System po modernizacji obejmie 130 km cyfrowej sieci bezprzewodowej, w tym około 1400 urządzeń wykonawczych. Zakończenie wdrożenia przewidziano na miesiąc lipiec 2019r.


Inwestycje w trakcie realizacji

Emitech generalnym wykonawcą inwestycji pt. Budowa żłobka modułowego dla gminy Chełmek

2018-06-01 – Grupa Emitech rozpoczęła budowę żłobka modułowego w gminie Chełmek. Obiekt jest przeznaczony dla 48 dzieci a powierzchnia użytkowa wyniesie ok 300 m kw. Planowane zakończenie inwestycji : październik 2018r.


Inwestycje w trakcie realizacji

Rusza budowa siedziby i zaplecza magazynowego EMITECH w Bytomiu przy ul. Leśnej

01-06-2017 – Miło nam poinformować, że rozpoczynają się prace związane z budową nowej siedziby firmy EMITECH wraz z przygotowaniem terenów inwestycyjnych w Bytomiu przy ul. Leśnej. Więcej informacji : Film informacyjny / Information movie The investment areas in Bytom  


Przeglądaj archiwum