EMITECH - Kompleksowe instalacje w budownictwie

7 grudnia 2011Start

Kontakt


Emitech (2)

Emitech sp. z o.o.
Ul. Strzelców Bytomskich 87B
41-914 Bytom
NIP 645-24-99-567
REGON 241473128
KRS 0000355811
Sąd Rejonowy w Gliwicach
Wydział X Gospodarczy KRS

 

Biuro Zarządu

  • Sylwia Romaniuk – Kierownik Działu Administracji i Zatrudnienia
    Tel.: +48 32 445 05 71
    Fax: +48 32 445 05 72
    E-mail: sromaniuk@emitech.com.pl
  • Marzena Kurczyk – Specjalista w Dziale Administracji i Zatrudnienia
    Tel.: +48 32 445 05 71
    Fax: +48 32 445 05 72
    E-mail: mkurczyk@emitech.com.pl

Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów

  • Ireneusz Maroński
    Tel.: +48 32 445 05 71,
    Tel. kom.: +48 603-338-128
    Fax: +48 32 445 05 72
    E-mail: imaronski@emitech.com.pl

Dział Przygotowania Produkcji – Branża elektryczna

  • Damian Dworzyński
    Tel.: +48 32 445 36 28,
    Tel. kom.: +48 885-136-005
    Fax: +48 32 445 05 72
    E-mail: ddworzynski@emitech.com.pl
  • Jakub Szrek
    Tel. +48 32 445 36 28
    Tel. kom.: +48 606-860-822
    E-mail: jszrek@emitech.com.pl

Dział Przygotowania Produkcji – Branża sanitarna i HVAC

  • Agnieszka Osicka
    Tel. +48 32 445 36 28
    Tel. kom.: +48 660 576 339
    E-mail: aosicka@emitech.com.pl
  • Magdalena Matysiak
    Tel. +48 32 445 05 71
    Tel. kom.: +48 734 458 818
    E-mail: mmatysiak@emitech.com.pl

Dział Realizacji

  • Dariusz Hasterok – Kierownik Robót
    Tel. kom. : +48 794-677-707
    E-mail: dhasterok@emitech.com.pl
  • Marzena Rojek  - Kierownik Robót
    Tel. kom. : +48 601 490 748
    E-mail: mrojek@emitech.com.pl
  • Aldona Piela-Skawińska – Project Manager
    Tel. kom. : +48 668 539 632
    E-mail: askawinska@emitech.com.pl

Dział Zaopatrzenia i Logistyki

  • Rafał Messyarz
    Tel.: +48 606-347-798
    E-mail: rmessyarz@emitech.com.pl

Najnowsze wiadomości

Inwestycje w trakcie realizacji

Emitech dostawcą systemu łączności bezprzewodowej MultiCom dla JSW S.A.

2019-01-15 – Firma Emitech, jako autoryzowany dystrybutor produktów PBE Group Virginia, dostarcza systemy łączności bezprzewodowej w oparciu o kabel promieniujący MultiCom dla zakładów górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.. System po modernizacji obejmie 130 km cyfrowej sieci bezprzewodowej, w tym około 1400 urządzeń wykonawczych. Zakończenie wdrożenia przewidziano na miesiąc lipiec 2019r.


Inwestycje w trakcie realizacji

Emitech generalnym wykonawcą inwestycji pt. Budowa żłobka modułowego dla gminy Chełmek

2018-06-01 – Grupa Emitech rozpoczęła budowę żłobka modułowego w gminie Chełmek. Obiekt jest przeznaczony dla 48 dzieci a powierzchnia użytkowa wyniesie ok 300 m kw. Planowane zakończenie inwestycji : październik 2018r.


Inwestycje w trakcie realizacji

Rusza budowa siedziby i zaplecza magazynowego EMITECH w Bytomiu przy ul. Leśnej

01-06-2017 – Miło nam poinformować, że rozpoczynają się prace związane z budową nowej siedziby firmy EMITECH wraz z przygotowaniem terenów inwestycyjnych w Bytomiu przy ul. Leśnej. Więcej informacji : Film informacyjny / Information movie The investment areas in Bytom  


Przeglądaj archiwum